“Moodne hommik” külastab Baggys Old Town

Sügis võtab pöördeid üles ja riietuma peab üha soojemalt ja soojemalt. Baggys seab oma eesmärgiks riietada oma ostjaid mitte ainult soojalt, vaid ka stiilselt, kuna ka külmal aastaajal tahame ju kõik meeldida nii endale kui teistele.
Kuigi tänapäeva turg on täis huvitavaid ja keerulisi lahendusi, ei tasu unustada seda, et me elame küllaltki karmis kliimas, mistõttu peavad riided lisaks stiilile ja graatsiale olema funktsionaalsed ja mugavad.
Enne poodi minekut oleks hea teha endale selgeks, mis ilma jaoks plaanite te riideid osta.
Nagu me teame, on Eesti sügis väga ettearvamatu ning üleriideid on vaja nii vihmaste +10, – 0 kui ka pakaste -5 , -20 kraadide puhul!
Rõõmu pakub see, et nüüd on ostjad õppinud vaatama toote koostist kirjeldavat etiketti. Kuna just koostisest sõltub valitud kauba hind. Näiteks valides talvejopet või -mantlit, puutume kokku nii naturaalsete kui sünteetiliste materjalidega. Kui varem teadsid kõik, et hea talvejope peab olema sulgedest, siis tänapäeval pole pakutavad sünteetilistest materjalidest tooted kuigi halvemad naturaalsetest. Kui te näete koostises selliseid nimetusi nagu näiteks Thinsulate, siis võite julgelt osta, kuna see on innovatiivne sünteetiline kiud, mille soojusomadused on isegi paremad kui udusulgedel ning mis ei tompu pesemisel ja on täiesti hüpoallergeenne.
Talvel on jope vaieldamatult hädavajalik ese, kuid ka külmal aastaajal tahame me näha välja ilusad ning siin võib meid aidata stiilne karusnahast toode. Baggys talvekollektsioonis on sel aastal esitletud sellised tooted nagu kergendatud mantlid naaritsast ja mutoonist, rebase- ja hõberebasenahast vestid, samuti soodsamad eco-karusnahast ( ökokarusnahast ) vestid. Muidugi ka žanri klassika – naaritsakasukad. Kõik see on pakutav erinevates mudelites, suurustes ja värvides Baggys poodides.
Säärases naiste üleriiete rohkuses oleme kandnud hoolt ka selle eest, et mehed ei jääks oma ilusatele daamidele alla. Täna on meeste üleriiete valik mitte vähem mitmekesine ja seda ei saa ignoreerida. Parknahast kasukad, Mutoon-, Naarits- ja isegi Hundikasukad – kõik see on praegu saadaval BAGGYS poodides. Lisaks on valikus taskukohasema hinnaga joped, mis on soojustatud naturaalse kaamlivillaga. Kõik see pole mitte ainult hea kaitse külma talve eest, vaid ka oma jõukuse rõhutamise võimalus.
Baggys poodide sügis-talv 2016 sügiskollektsioonis leidub alati seda, millega endale rõõmu valmistada. Selleks on nagu alati suur valik nahast ja eco-nahast ( ökonahast või kunstnahast ) saapaid ja poolsaapaid. Lisaks ka end meie kliimas juba tõestanud naturaalsest karusnahast viltsaapad, mis on sellel aastal eriti säravad – sõna otseses mõttes. Siberi stiilis kivikestest tikand ei jäta ükskõikseks ühtegi meie linna moegurmaani.
Ootame kõige moekamaid meie poodidesse Ülemiste, Kristiine ja Rocca Al Mare kaubanduskeskustes ning meie eksklusiivsesse vanalinnas (Viru tn 4) asuvasse poodi – Baggys OLDTOWN